Autorinės teisės

„ODONTOLOGE.LT“ yra registruota interneto svetainė.

„ODONTOLOGE.LT“ stengiasi, kad informacija, pateikiama svetainėje būtų tiksli, tačiau negarantuojame jos šimtaprocentinio tikslumo ir neprisiimam atsakomybės už naudojimosi informacija, pateikta „ODONTOLOGE.LT“ svetainėje, padarinius.

Griežtai draudžiama informaciją, pateiktą „ODONTOLOGE.LT“ svetainėje, naudoti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitose informavimo priemonėse, taip pat šią medžiagą bet kokiu pavidalu platinti ar kitaip skelbti.

„ODONTOLOGE.LT“ turi nuorodas į įvairius šaltinius ir internetines svetaines. Pastarųjų „ODONTOLOGE.LT“ nekontroliuoja ir negali garantuoti jų turinio tikslumo ir pagrįstumo.

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) „ODONTOLOGE.LT“ interneto puslapyje, Jūs suteikiate „ODONTOLOGE.LT“ autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). „ODONTOLOGE.LT“ neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui.

„ODONTOLOGE.LT“ gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos „ODONTOLOGE.LT“ interneto puslapiuose be „ODONTOLOGE.LT“ raštiško sutikimo.

Atsakomybės apribojimas

Tinklapio administracija

Kontaktai

Pavenčių g. 5-3,
LT-89186 Mažeikiai. (?)
El. paštas: svietlana@odontologe.lt
Tel.: (8~443) 21 065
Mob. tel.: (8~698) 10 464

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!

Pradžia | Kabinetas | Pacientams | Registracija | Laisvalaikis | Kontaktai