Laisvalaikis

Ši skiltis turbūt pati geriausia. PraŠom pasiskaityti anekdotų apie dantistus.
Linksmo naršymo!

Anekdotai

<< 1 2 3 4 5

Susitinka kavinėje dvi draugės. Užsisako kavos, šnekasi apie šį bei tą. Na ir kalba pakrypsta apie daktarus, ligonines ir pan. Staiga viena sako:
- Klausyk, Onute, ar tau nebūna tokių problemų kaip man? Aš vis nueinu pas ginekologą, o ten beproto ilga eilė. Laukiu 2 - 3 valandas, nusibosta...
- Taip taip Maryte, man irgi seniau taip būdavo. Bet aš sugalvojau vieną gudrybę ir dabar nuėjus man nereikia laukt nei minutės.
- Na na, tai pasakyk irman, kaip ten ir kur ten daryti viską?
- Žodžiu, nueini prie ginekologo kabineto, prasibrauni pro visa eilę, tegul ten šaukia bobos, nekreipk dėmesio. Įsirauni į kabinetą, greitai nusirengi, užsilipi ant "somalioto" ir viskas. Negi gydytojas ims ir išvys?
Na ir paklausė ponia Marytė geros draugės patarimo. Kitą dieną, iš pat ryto prisistato į klinikas, prieina prie ginekologo kabineto - o ten nesveika eilė laukia bobų. Na Marytė pradėjo skintis kelią į išsvajotąjį kabinetą. Kiek gavo į galvą, kiek negavo, pagaliau prisikasė prie kabineto durų, atsidarė jas ir įvirto vidun. Nusišluostė prakaitą ir žiūri, jog kabinetas taip naujoviškai įrengtas, visokiausių nematytu aparatų ir instrumentų, ir pats samaliotas toks naujoviškas padarytas. "Modernizacija" - pagalvojo Marytė. Prisiminusi draugės patarimą, skubiai nusirengė ir įšoko į samaliotą taip vadinamą, ir sėdi patenkinta. Gydytojas, sėdėjęs prie stalo, pakelia nuo popierių galvą ir abejingai sako:
- Aukščiau..
Na, Marytė pasitempia, kojas auksčiau užkelia ir laukia... Daktaras vėl pakelia galvą ir truputį šiurkštesniu balsu sako:
- Ponia, aš gi sakiau - Aukščiau!
Na, Marytė išvis akrobatinius sugebėjimus rodyt pradėjo, kojas vos ne ant galvos užsikėlė, iširietė kiek galėjo...kenčia ir laukia. Daktaras užtinusiais antakiais pasižiūro ir jau vos ne rėkiančiu balsu:
- Aš gi sakiau kad aukščiau!!!
Marytė pasimetusi pradeda teisintis:
- Ponas daktare, negaliu aš aukščiau, ir taip jau kojos vos ne ant galvos sukeltos, fiziškai neįmanoma jau daugiau...
Daktaras atsidūsta:
Nu ir durna boba! Sakau **** aukštu aukščiau! Čia odontologijos kabinetas!!!

Į viršų

Top 3

1-a vieta

Ateina naujasis rusas pas odontologą. Tas apžiūri dantis, o ten... keramika, platina, deimantai. Vienu žodžiu, keli milijonai.
- Tai kad jūsų dantys idealūs, - nedrąsiai ištaria odontologas.
- Ne, tu, šitą, manes nesupratai - tu man signalizaciją įdėk.

2-a vieta

Užrašas ant odontologo durų:
„Nusišypsokite! Galbūt jūs tai darote paskutinį kartą!“

3-a vieta

Patyręs gydytojas odontologas kviečia pacientus bandymams.

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!

Pradžia | Kabinetas | Pacientams | Registracija | Laisvalaikis | Kontaktai